REGULAMIN

REGULAMIN
Domi i pokoje JAREK

W celu zapewnienia miłego i bezpiecznego pobytu przygotowaliśmy regulamin obowiązujący w naszych obiektach. Przed dokonaniem rezerwacji bardzo prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu.

Prosimy o przemyślane rezerwacje gdyż nie odsyłamy wpłaconych zadatków. W przypadku skrócenia pobytu kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.

 1. Rezerwacji domku lub pokoju można dokonać telefonicznie pod numerem 506 197 201 lub mailowo pod adresem agnieszka75klimek@tlen.pl
 2. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą ustalonego zadatku w terminie trzech dni na wskazany przez właściciela numer rachunku. W tytule przelewu prosimy o wpisanie terminu pobytu, ilość osób oraz umieścić dopisek ,,zadatek za domek’’ lub ,,zadatek za pokój” w zależności od wybranej opcji.
 3. Pozostałą kwotę prosimy uregulować gotówką w dniu przyjazdu do godziny 20.00
 4. Doba w domkach i pokojach Jarek rozpoczyna się o 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o 11.00 w dniu wyjazdu.
 5. Osoba rezerwująca pobyt ponosi odpowiedzialność za przebywające z nią osoby.
 6. Przy zameldowaniu pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 300 zł która po sprawdzeniu stanu zdawanego domku lub pokoju i nie stwierdzeniu żadnych uszkodzeń jest zwracana w całości. W razie zauważenia jakichkolwiek wad w momencie zajmowania domku lub podczas pobytu prosimy niezwłocznie powiadomić o nich właściciela.
 7. Na terenie obiektów mogą przebywać osoby w nim zameldowane, osoby odwiedzające mogą przebywać wyłącznie za zgodą właścicieli. Wynajmujący ponosi pełną odpowiedzialność za osoby go odwiedzające.
 8. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23.00-7.00 , dzieci mogą przebywać na placu zabaw do godziny 21.30. Prosimy o uszanowanie i nie zakłócanie pobytu innych gości.
 9. We wszystkich domkach oraz pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów oraz smażenia ryb. Posiadamy wyznaczone to tego miejsca na zewnątrz.
 10. Goście zobowiązani są do zachowywania się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób oraz przestrzegania zasad BHP I PPOŻ. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków i bezpieczeństwo zabrania się używania wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych przede wszystkim grzewczych nie będących wyposażeniem domku jak również nie palenia świec i innych tego typu rzeczy. Prosimy przy każdorazowym opuszczaniu domku o gaszeniu światła i wyłączeniu urządzeń elektrycznych.
 11. Prosimy o nie przestawianie samodzielne mebli a ewentualną taką chęć zgłosić właścicielom.
 12. W przypadku jakichkolwiek awarii lub zagrożenia osoby upoważnione mają prawo wejść do wynajmowanego domku lub pokoju w każdej chwili. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za przejściowe niedogodności niezależne od nich związane z przerwą w dostawie prądu, wody lub słabego odbioru telewizji oraz internetu.
 13. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione na terenie obiektu wartościowe rzeczy oraz pieniądze.
 14. Dorośli ponoszą całkowitą odpowiedzialność za swoje dzieci i są zobowiązani opieką nad nimi. Na placu zabaw pociechy mogą przebywać wyłącznie po opieką swoich opiekunów. Korzystanie ze wszystkich urządzeń dopuszczone jest tylko zgodnie z umieszczonymi instrukcjami. Nie ponosimy odpowiedzialności za wypadki spowodowane na terenie obiektów. Za szkody powstałe wskutek nieprawidłowego korzystania z wszelkich urządzeń odpowiedzialność materialną ponoszą opiekunowie. Plac zabaw oraz teren ośrodka jest monitorowany.

 

Dziękujemy państwu za zapoznanie się z naszym regulaminem.

NASZYM GOŚCIOM ŻYCZYMY BEZPIECZNEGO I UDANEGO POBYTU 🙂

© 2024 jarek-rowy.pl

wykonanie:
makaredo.pl